SAKİ GRUBU HAYYAM ŞARKISI İLE GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Kas 8 • Bültenler, Haberler • 1400 görüntüleme • Yorum yok SAKİ GRUBU HAYYAM ŞARKISI İLE GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

SAKİ GRUBU HAYYAM ŞARKISI İLE GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Saki’nin “Hayyam” isimli şarkısı SDI Music yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda.

Saki grubu, Hayyam isimli şarkısıyla geçtiğimiz gün müzik dünyasına adım attı. İlk şarkısı ile tüm dijital platformlarda yerini alan grup, müzik sektörüne giriş yapmanın verdiği heyecanla geçtiğimiz gün Sanat Performans mekanında lansman konseri gerçekleştirdi.

Lansman konserinde şarkının klibini ilk kez sevenleriyle paylaşan Saki grup üyeleri gece ile ilgili:” Tüm gelen dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Desteğiniz bizler için çok değerli.” sözleriyle duygularını dile getirerek sahne performanslarına devam etti.

Yerli ve yabancı şarkıların yanı sıra repertuvarında enstrümantal eserlere de yer veren grup, keyifli sahnesiyle sezon boyunca konser vermeye devam edecek.

Saki grubu, klarnet ve vokalde Bahadır Pars, gitar, orkestrasyon ve vokalde Sedat Şenel, viyola ve vokalde Batuhan Ovalı’dan oluşmakta. Hayyam’ın bestesi Serdar Avcıoğlu’na, güftesi Yasemin Balık Avcıoğlu’na, düzenlemesi ise Saki grubuna ait.

Türk müziği ve Batı orkestrasyonu senteziyle farklı müzik türüne sahip olan şarkı dinleyicilerin beğenisine sunuluyor.

SDI Music etiketiyle çıkan şarkısının yapımcılığını Serdar Şenel üstleniyor. 30 Ekim 2019’da yayınlanan Hayyam şarkısı tüm dijital platformlarda.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys