PANORA TERAS AÇILIŞI GÖKHAN TÜRKMEN KONSERİ İLE YAPIYOR !

Tem 19 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 5106 görüntüleme • Yorum yok PANORA TERAS AÇILIŞI GÖKHAN TÜRKMEN KONSERİ İLE YAPIYOR !

PANORA TERAS AÇILIŞI GÖKHAN TÜRKMEN KONSERİ İLE YAPIYOR !

‘Büyük İnsan’ Panora Teras’ta !

İmzasını attığı başarılı ve kaliteli projeleri ile her daim farkını ortaya koyan  Gökhan Türkmen, yaz konserleri kapsamında 28 Temmuz Cuma akşamı Panora Teras’ta sahne alacak.

Dillerden düşmeyen şarkıların sahibi Gökhan Türkmen, son albümü ‘Sessiz’ de bulunan şarkılarının yanı sıra eski şarkılarına da repertuvarında yer vererek Başkentliler ile buluşacak.

Son klibi Olsun ile büyük beğeni toplayan sanatçı, etkileyici sahne performansı ile 28 Temmuz’da Panora AVM’de eşsiz bir konsere imza atacak.

Gökhan Türkmen ile başlayan Panora Teras konserleri, farklı isimlerin konserleriyle Eylül ayının sonuna kadar devam edecek. Ücretsiz olarak gerçekleşen Panora Teras konserlerinin yanı sıra PanoraPark konserleri de hız kesmeden devam edecek.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys