AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR !

Tem 19 • Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Ayşegül Aldinç Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3243 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR !

AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR ! 

AYŞEGÜL ALDİNÇ PAL FM’ DE KAAN GÖKMAN’IN KONUĞU OLDU !

Güçlü ve samimi yorumu ile adından sıkça söz ettiren Ayşegül Aldinç, geçtiğimiz hafta Pal Fm’ de Kaan Gökman’ın canlı yayın stüdyo konuğu oldu.

 “SANATÇI DOSTLARIM GÖNÜL BİRLİKTELİĞİNİ ÇOK ÖNEMSEDİLER”

Program esnasında her şarkısında yeni bir albüm çıkarmış hissini yaşadığını dile getiren  Ayşegül Aldinç, Sek’iz albümündeki şarkıları ile ilgili olarak ise “Sanatçı dostlarım gönül ve iş birlikteliğini çok önemsediler ve bana en güzel şarkılarını verdiler. ” yorumunu yaptı.

“BENİ SINAYAN BİR DİZİNİN İÇİNDE OLMAK İSTERİM”

” Oyunculukla ilgili yeni projeler olacak mı? ” sorusuna :  “Dizilerde ilk akla gelen isimlerden biriyim ki bu anlamda gururum okşanıyor. Altından kalkabileceğime inandığım ve beni sınayan bir dizinin içinde olmak isterim. ” sözleri ile cevap verdi.

“HER BAŞARI KENDİ GÜCÜYLE GİDER”

Kaan Gökman’ın “Başarılarınızı takip ediyor musunuz?” sorusu üzerine ise : “ Hayatım boyunca bir numara olmalıyım gibi düşüncelere girmedim. Her başarı kendi gücüyle gider. Benim için önemli olan gerçekleştirdiğim projelerin etkisinin güçlü olması ve insanların sevmesi.  ” cevabını verdi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys