ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR TEKLİ: Müzik İyileştirir! 

Haz 23 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Şenay Lambaoğlu Bültenler, Şenay Lambaoğlu Haberler, Şenay Lambaoğlu Küpürler, Yazılı Basın • 995 görüntüleme • Yorum yok ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR TEKLİ: Müzik İyileştirir! 

ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR TEKLİ: Müzik İyileştirir! 

EV YAPIMI KLİP! 

MÜZİĞİN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ UMUT OLDU!

İmzasını attığı başarılı projeleri ve güçlü sesiyle adından söz ettiren Şenay Lambaoğlu, “Müzik İyileştirir” isimli yepyeni şarkısını müzikseverler ile buluşturuyor.

Şenay Lambaoğlu, söz ve müziğinin yanı sıra prodüktörlüğünü de üstlendiği ”Müzik İyileştirir” projesinin düzenleme, mix ve mastering çalışmalarında Hakan Kurşun ile birlikte çalıştı.Projenin kapak tasarımı ise Melek Boçoğlu imzası taşıyor.

Sanatçı, dünyaca yaşadığımız COVID-19 süreci ve evde kaldığımız şu dönemlerde müziğin ne kadar önemli ve herkes için iyileştirici gücü olduğunu vurguluyor.

Yeni şarkısının klip çekimi için Bora Balar yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Şenay Lambaoğlu, karantina dönemi ve sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu dönemde evinin kapılarını bir kez daha klibi için açtı.

”Pandemi günlerinde müziğe sığındım!”

Şenay Lambaoğlu şarkı ile ilgili duygularını ise şu şekilde dile getiriyor: “Pandemi günlerinde müziğe sığındım ve müzikle şifa buldum. Müziğin iyileştirici gücü tüm o zor günlerde bana umut verdi”.

Şenay Lambaoğlu’nun yeni şarkısı “Müzik İyileştirir” ve klibi, Ada Müzik etiketiyle 19 Haziran tarihinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=_YGp0YNWqus

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys