SİMGE BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE İLK KONSERİNİ VERDİ !

Şub 16 • Haberler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Yazılı Basın • 5498 görüntüleme • Yorum yok SİMGE BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE İLK KONSERİNİ VERDİ !

SİMGE BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE İLK KONSERİNİ VERDİ !

 SİMGE’DEN SÜRPRİZLERLE DOLU UNUTULMAZ PERFORMANS !

 

Yeni teklisi “Prens&Prenses” ile müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Simge, Deichmann sponsorluğunda Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserde sevenlerini coşturdu.

 

Miş Miş, Yankı, Kamera ve son teklisi Prens&Prenses ile başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten başarılı sanatçı Simge,  Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki ilk konserini reklam yüzü olduğu Deichmann markasının sponsorluğunda 15 Şubat Çarşamba akşamı gerçekleştirdi.

 

Sahne şovu ve güçlü performansı ile izleyecilerden tam not alan sanatçı, kendi sevilen şarkılarının yanı sıra cover şarkılara da repertuvarında yer vererek şarkılarını müzikseverler eşliğinde hep bir ağızdan seslendirdi.

 

Kostümleriyle göz doldurdu !

Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyan kostümler ile sahnede göz dolduran Simge, hem göze hem kulağa hitap etti.

Gecenin sürprizi dansöz Didem !

 

Miş Miş şarkısına kıvrak danslarıyla eşlik eden dansöz Didem, gecenin sürprizlerinden biri oldu.

 

Gencer Savaş Orkestrası ve Simge’den eğlenceli performans!

 

Konserin bir diğer sürprizi olan Gencer Savaş Orkestrası ile de unutulmaz bir performans sergileyen Simge, konseri izlemeye gelenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

 

Simge babasını unutmadı !

 

2015 yılında  babasını kaybeden Simge, Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki ilk konserinde rahmetli babasının görüntülerinin yer aldığı barkovizyon gösterisi ile ona olan sevgisini bir kez daha göstererek anısını yaşatmayı unutmadı.

Ünlü dostları yalnız bırakmadı ! 

İlk defa Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarının karşısına çıkan sanatçıyı, ünlü dostları da yalnız bırakmadı.

 

Samsun Demir, Emel Müftüoğlu, Yaşar Gaga, Aydın Kurtoğlu, Özgün, Ece Gürsel, Emre Erdemoğlu, Mert Davran, Murat Joker, Veli Kuzlu, Ersay Üner, Kenan Acar, Erhan Bayrak, Serkan Ölçer, Ece Ölçer, Mert Carim, Ayşegül Akdemir, Gökhan Şahin, Açelya Elmas, Yavuz Hakan Tok ve radyocu, televizyoncu arkadaşları konseri izlemeye gelenler arasındaydı.

 


İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys