HARBİYE’DE SILA VE MABEL MATİZ DÜETİ !

Tem 24 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Mabel Matiz Bültenler, Mabel Matiz Haberler, Mabel Matiz Küpürler, Yazılı Basın • 5933 görüntüleme • Yorum yok HARBİYE’DE SILA VE MABEL MATİZ DÜETİ !


 
SILA KONSERİ’NDE MABEL MATİZ SÜRPRİZİ !
 
HARBİYE’DE SILA VE MABEL MATİZ DÜETİ  !
Sevilen müzisyen Mabel Matiz ve Sıla yepyeni ortak söz ve besteleri olan Muhbir isimli şarkısını ilk kez geçtiğimiz gün Sıla’nın Harbiye Açık Hava’da ki konserinde seslendirdi.
İkili, Muhbir isimli yeni çalışmasını Harbiye Açık Hava’da ilk defa seslendirmelerine rağmen dinleyicilerden tam not alarak, seyirciler tarafından ikinci defa bis aldı. Hep bir ağızdan söylemeye başlanan gecede unutulmaz anlar yaşandı.
Mabel Matiz’in yeni çıkacak olan teklisi ve aynı zamanda da albümünün öncüsü olan Ya Bu İşler Ne?  şarkısı çok yakında müzikseverler ile buluşacak. Aynı zamanda bu albümde Sıla ve Mabel Matiz’in ortak söz ve bestesi de yer alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys