ECE SEÇKİN’DEN SARAY BAHÇESİNDE 20 BİN KİŞİLİK KONSER !

Nis 23 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2287 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN’DEN SARAY BAHÇESİNDE 20 BİN KİŞİLİK KONSER !

 
 
ECE SEÇKİN İSVEÇ KRALLIĞI’NIN   BAHÇESİNDE KONSER VERDİ
 
ECE SEÇKİN’DEN SARAY BAHÇESİNDE 20 BİN KİŞİLİK KONSER 
 
ECE SEÇKİN İSVEÇ’TE 23 NİSAN’A ÖZEL KONSER VERDİ !
 
Pop müziğin güçlü isimlerinden Ece Seçkin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için İsveç Kralı’na ait sarayın bahçesinde muhteşem bir performans sergiledi ve bayramı kutladı.
İsveç’teki bayram konseri için özel olarak ingilizce repertuvar hazırlayan ve 20 bin kişinin meydanı doldurduğu kutlamada sevenleri  Ece Seçkin ile  bayram coşkusunu yaşadı.
İSVEÇ BAŞBAKANI STEFAN LÖFVEN’ den ECE SEÇKİN’ in SAHNESİNE ÇİÇEK ve TEŞEKKÜR 
İsveç Başbakanı Stefan Löfven’ın sahneye Ece Seçkin’e çiçek göndererek teşekkür ettiği konserde, Ece Seçkin duygularını : ” Çocuklar bir ülkenin geleceğini elinde tutan ve onu yönlendiren en değerli hazineleridir. Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu büyük ve önemli bayramda özel olarak hazırladığım şarkıları çocuklarımız için söylemekten mutluluk ve onur duyuyorum. İsveç Başbakanı  Stefan Löfven’e nazik davranışından  ve misafirperverliğinden ötürü çok teşekkür ederim. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun. ” sözleriyle dile getirdi. 
 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys