ONUR KOÇ VE ÖZGÜN’DEN MARŞ GİBİ ŞARKI ! 

Eyl 11 • Bültenler, Haberler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri • 3860 görüntüleme • Yorum yok ONUR KOÇ VE ÖZGÜN’DEN MARŞ GİBİ ŞARKI ! 

 

ONUR KOÇ VE ÖZGÜN’DEN MARŞ GİBİ ŞARKI ! 

ONUR KOÇ FEAT. ÖZGÜN 

” SEVMEM Mİ ? ”

 

Yurt içi ve yurt dışında başarılı projelere imza atan  müzisyen Onur Koç uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığı ilk projesi “Sevmem mi?” yi, pop müziğin güçlü isimlerinden Özgün ile birlikte hayata geçirdi.

Emre Altuğ, Özgün, Fettah Can, Cansu, Sansar Salvo ve daha bir çok ünlü ismin çalışmalarında yer alan Onur Koç, söz, beste ve düzenlemesi kendisine ait olan ve beraber bir çok projeye imza attığı sevilen sanatçı Özgün ile “Sevmem mi?”  isimli ilk teklisini yayınlamanın heyecanını yaşıyor.

MARŞ GİBİ ŞARKI !

Onur Koç ve Özgün’ ü bir araya getiren ve marş niteliğinde nakaratı ile dikkatleri üzerine çeken şarkının klip çalışması için Burak Sesli yönetmenliğinde kamera karşısına geçen ikili, görüntü yönetmenliğini Koray Erçelebi’ nin, stil danışmanlığını Hande Keçik’ in  üstlendiği çekimleri keyifle tamamladı.

Dans performanslarının yanı sıra Capoeira dansçılarının da eşlik ettiği klip,  Eylül Film Stüdyoları’nda bir günde tamamlandı.

Türkiye dışında da çalışmalar yapan Onur Koç, Güney Kore’nin animasyon dizisi olan Gorollaz, Erica Jacob’ın Run isimli şarkısının remix’i ve Billboard Dance Chart’a üçüncü sıradan giriş yapan Randy Jones’un Hard Times isimli şarkısının remixlerinin bulunduğu albümde imzası olan sekiz isimden biri.

Onur Koç ft. Özgün’ ün “Sevmem mi?”  şarkısı Avrupa Müzik markası ile 8 Eylül Cuma günü tüm dijital platformlarda ve klibi tüm müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys