ECE SEÇKİN 60 BİN KİŞİYLE YENİ YAŞINA GİRDİ ! 

Eyl 11 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2304 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN 60 BİN KİŞİYLE YENİ YAŞINA GİRDİ ! 

ECE SEÇKİN 60 BİN KİŞİYLE YENİ YAŞINA GİRDİ ! 
 
60 BİN KİŞİLİK KORO !
 
 
Son dönemin en iddialı ve yetenekli isimlerinden Ece Seçkin, geçtiğimiz akşam 4. Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında sahne aldı. 
 
Fanlarından Ece Seçkin‘e sahnede doğum günü sürprizi ! 
 
Türkiye’nin dört bir yanından gelen Ece Seçkin fanları, ellerinde pasta ve üstlerinde Ece Seçkin baskılı tişörtleri ile sanatçıya sahnede doğum günü sürprizi yaptı.
 
Hiçbir şeyden habersiz konserine devam ederken bir anda sürpriz ile karşılaşan genç sanatçı, led ekrana yansıtılan ve özel olarak hazırlanan, kendisinin çocukluğundan bugüne kadar olan görsellerinden oluşturulan videoyu izlerken çok duygulandı. 
 
” Aklımı aldınız. Konserin etkisinden çıkamıyorum. ”
 
Hayranlarının büyük sürprizi karşısında yoğun duygular yaşayan sanatçı sosyal medya hesabından da : ” Aklımı aldınız. Bütün konseri titreyerek geçirdim. Etkisinden çıkamıyorum hala. Çok teşekkür ederim. Beylikdüzü unutulmayacak konserlerin arasına girdi. ” yorumunu yaptı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys