“HİÇ YOK’A 10 BiN KİŞİLİK VOKAL !

Tem 15 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2161 görüntüleme • Yorum yok “HİÇ YOK’A 10 BiN KİŞİLİK VOKAL !

GÖKSEL’E VADİ AÇIKHAVA’DA BİNLERCE DİNLEYİCİSİ EŞLİK ETTİ

“HİÇ YOK’A 10 BiN KİŞİLİK VOKAL !

Atlantis Yapım organizasyonu olan Vadi Açıkhava Konserleri’nde sahne alan Göksel, tüm şarkılarını alanı dolduran yaklaşık 10 bin kişiyle beraber söyleyerek dans ve eğlence dolu bir gece yaşattı.

Sürprizlerle dolu bir konsere imza atan başarılı sanatçı dansları, dans ekibi ve orkestrasıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. Türk pop müziğinin güçlü kadın yorumcusu Göksel’in ilk defa Vadi Açıkhava’da canlı performans olarak seslendirdiği son single şarkısı “Hiç Yok” alanda coşkuyla yankılandı.

Konsere ‘ Bu da Geçecek ’ ve “Günün Birinde“ şarkılarıyla başlayan Göksel, son günlerde çok konuşulan ve beğeniyle paylaşılan yeni single şarkıları “Hiç Yok’ ve ‘Bu da Geçecek’in yanı sıra ‘Bi Seni Konuşurum’, ‘Kurşuni Renkler’, ‘Sabır’ gibi unutulmayan şarkılarını seslendirdi. “Sevil Neşelen”, “Gözleri Aşka Gülen”, “Dudaklarında Arzu” şarkılarıyla nostaljik bir geçiş yapan sanatçı izleyenlere unutulmaz bir konser akşamı yaşattı.

Kısa zamanda konser seyircilerinin en beğendiği alanlardan biri olan Vadi Açıkhava sahnesi birbirinden önemli sanatçıları konuk etmeye devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys