GÖKHAN TÜRKMEN VE CAHİT BERKAY AYNI SAHNEDE !

Eyl 11 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler • 1815 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN VE CAHİT BERKAY AYNI SAHNEDE !

GÖKHAN TÜRKMEN VE CAHİT BERKAY AYNI SAHNEDE !
Yönetmen Mehmet Taşdiken öncülüğünde kurulan ve bir gurup sanatçı tarafından ‘Gönüllülük Projesi’ olarak başlatılan ‘Sonsuz Şükran Köyü Festivali’, bu yıl 8’inci buluşmasını gerçekleştiriyor.
Festivale, yüzü aşkın sanatçı, akademisyen ve gazetecinin yanı sıra doğa için elimden ne geliyorsa yapacağım diyen ve projeleri ile bunu destekleyen Gökhan Türkmen’de katıldı.
Bu yılki ana konusu ‘Film Müzikleri’ olan festivalde Türkiye’nin en büyük değerlerinden olan müzisyen Cahit Berkay’a ‘Anadolu’dan Büyük Şükran Ödülü’ verildi.
Cahit Berkay ile sahneye çıkıp şarkı söyleyen sevilen sanatçı Gökhan Türkmen ve Murat Evgin, festialde unutulmayacak anlara imza attı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys