SAHNEDE SİMGE IŞILTISI !  İSFANBUL AÇIK HAVA KONSERLERİNDEN “SİMGE” GEÇTİ!

Eyl 24 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 2099 görüntüleme • Yorum yok SAHNEDE SİMGE IŞILTISI !  İSFANBUL AÇIK HAVA KONSERLERİNDEN “SİMGE” GEÇTİ!

 
SAHNEDE SİMGE IŞILTISI ! 
 
İSFANBUL AÇIK HAVA KONSERLERİNDEN “SİMGE” GEÇTİ!
Güzelliğiyle ve başarılı şarkılarıyla olduğu kadar sahne performansı ile de göz dolduran Simge, geçtiğimiz gece İsfanbul Açık Hava Konserleri kapsamında hayranlarıyla buluştu.
Simge’nin albümüne adını veren şarkısı “Ben Bazen” yaz boyunca herkesin diline dolanmış ve sosyal medyada şehirden kaçıp gitmek isteyen herkesin diline dolanmıştı.
Sahnede tüm şarkılarını sevenleriyle hep bir ağızdan söylemenin mutluluğunu yaşayan Simge aynı zamanda güzelliğiyle de kendine hayran bıraktı.
Konsere, moda sektörünün duayen isimlerinden Gülşah Saraçoğlu tasarımı çok özel bir mayo ile çıkan Simge, yaz sanki hiç bitmemişçesine güzel enerjisini de gece boyunca izleyiciye yansıttı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys