“İLK ŞARKIM ÇIKMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM !”

May 29 • Berksan Bültenler, Berksan Haberleri, Berksan Küpürler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2615 görüntüleme • Yorum yok “İLK ŞARKIM ÇIKMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM !”

“İLK ŞARKIM ÇIKMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM !”

” EN BÜYÜK SÜRPRİZ EVLENMEK OLUR ”

Başarılı sanatçı Berksan, verdiği bir röportajda yakın zamanda Bodrum’da klibini çekeceği ve ilk şarkısı çıkmış kadar heyecanlı olduğu ” Aşka ” şarkısını derin mesajlar ile anlattı. Henüz klipsiz olmasına rağmen radyolarda ve dijital platformlarda büyük ilgi gören Aşka için “Yazın hit şarkısı olacağından eminim” dedi.

“MÜZİĞİMDE SEVGİM GİZLİ !”

Şarkılarının içinde herkesin kendi hikayesini, kendi mesajını bulması gerektiğini söyleyen yakışıklı sanatçı, “Müziğin mesajı sevgiden ve sevmekten geçer” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

“ORTAOKULDA ŞARKI YAZMAYA BAŞLADIM”

Pop müziğin deneyimli ismi Berksan, İlkokul 3’te müziği hayatının merkezine aldığını, ortaokulda ise şarkı yazmaya başladığını açıkladı ve “Yazmayı hiç bırakmadım” diyerek her zaman daha iyisini yapmak adına çok çalıştığını dile getirdi.

“EN BÜYÜK SÜRPRİZ EVLENMEK OLUR !”

Hayatındaki en kötü ilişkinin aşkla olan ilişkisi olduğunu söyleyen Berksan, aşkı aradığını dile getirirken “ Bundan sonra yapacağım en büyük sürpriz evlenmek olur” dedi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys