GÖKHAN TÜRKMEN LAFÜGÜZAF’I YAYINLADI ! GÖKHAN TÜRKMEN’DEN DURU, SADE VE İÇE DOKUNAN BİR ŞARKI !

Şub 19 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3094 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN LAFÜGÜZAF’I YAYINLADI ! GÖKHAN TÜRKMEN’DEN DURU, SADE VE İÇE DOKUNAN BİR ŞARKI !

GÖKHAN TÜRKMEN LAFÜGÜZAF’I YAYINLADI ! 
 
GÖKHAN TÜRKMEN’DEN DURU, SADE VE İÇE DOKUNAN BİR ŞARKI: 
 
” Lafügüzaf ”
 
Gökhan Türkmen, 2018 yılının sonbahar ayında çıkaracağı yeni albüm öncesi ”Lafügüzaf” ismini verdiği yeni şarkısını dinleyiciler ile buluşturuyor. 
 
Sanatçı, duru ve içe dokunan hissiyatı ile dinleyiciyi ilk etapta yakalayan şarkısı Lafügüzaf’ta yavaş tempo bir şarkıya imza atıyor. 
 
Prodüktörlüğünü Bora Uzer’in üstlendiği şarkının sözleri Ozan Turgut’a, müziği ise Gökhan Türkmen’e ait.
Vokalin ve gitarın ön planda olduğu ve bunun üzerine inşa edilen aranjede Bora Uzer’in yanı sıra GTband ‘in tüm üyelerinin de payı var.
Lafügüzaf, klasik bir Gökhan Türkmen şarkısı olması ile birlikte şarkının soundu ve altyapısı da yine Batı ögeleri taşımakta.
Lafügüzaf’ın klibi Damla Yolaç yönetmenliğinde ve Arınç Arısoy görüntü yönetmenliğinde Yalova Tersanesi’nde çekildi. Klipte Gökhan Türkmen’e yakın dört arkadaşı eşlik etti.

Gökhan Türkmen’in Lafügüzaf isimli teklisi GTR Müzik etiketi ile 16 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yerini aldı, klibi ise 19 Şubat’ta tüm müzik kanalları ve GTR Müzik Youtube kanalında müzikseverler ile buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys