KIBRIS’TA AYŞEGÜL ALDİNÇ RÜZGARI ESTİ !

May 29 • Ayşegül Aldinç, Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Ayşegül Aldinç Küpürleri, Bültenler, Etkinlikler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3014 görüntüleme • Yorum yok KIBRIS’TA AYŞEGÜL ALDİNÇ RÜZGARI ESTİ !

AYŞEGÜL ALDİNÇ KIBRIS GECELERİNİN VAZGEÇİLMEZİ OLDU !
 
KIBRIS’TA AYŞEGÜL ALDİNÇ RÜZGARI ESTİ !
Ramazan ayına girmeden önceki son konserinde Merit Royal Hotel’de Kıbrıs’lı sevenleri ile buluşan Ayşegül Aldinç, sahne performansı ve dillere dolanan şarkıları ile muhteşem bir konsere imza attı.
Güçlü sesi ve göz alıcı kıyafeti ile hayranlarının karşısına çıkan başarılı sanatçı, KKTC’li moda tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı’nın defilesi öncesi davetlilere zengin repertuvarı eşliğinde konser verdi.
Merit International Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş’ın düzenlediği ve aynı zamanda sosyal sorumluluk projesine de hizmet edecek olan defileden bir gün önce en sevilen şarkılarını seçkin bir davetli topluluğu için seslendiren sanatçı, sahne esnasında yaptığı taklitler ve ince esprileri ile de izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.
Ayşegül Aldinç, bir yandan konserlerine devam ederken, diğer yandan Sek’iz albümünde bulunan Kendisi isimli şarkısının beşinci video klip çekimi için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys