BEST OF RUMELİ’NİN KAZANANLARI BELLİ OLDU! GÖRKEMLİ GECE İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Nis 18 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2159 görüntüleme • Yorum yok BEST OF RUMELİ’NİN KAZANANLARI BELLİ OLDU! GÖRKEMLİ GECE İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

BEST OF RUMELİ’NİN KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GÖRKEMLİ GECE İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

İkincisi bu yıl Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen Best Of Rumeli Ödül Töreni’nin oylama süreci yoğun bir katılım ve ilgi eşliğinde tamamlanarak sahiplerine gitmek üzere hazırlandı.

21 Nisan Pazar akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşecek olan bu özel tören; televizyon, sinema, müzik, moda, spor, edebiyat, akademi ve basın dünyasından birbirinden değerli birçok önemli ismi buluşturacak.

Sunuculuğunu; Balkanların en önemli ve en başarılı sanatçısı Suzan Kardeş ile Yusuf Emin’in üstlendiği tören için, titizlikle hazırlanan Atatürk heykellerinden özel olarak yaptırılan ödüller, kültürler arası kardeşliği, dostluğu ve sevgiyi sembolize edecek.

Sanat camiasının en değerli isimlerinin yanı sıra müzik dünyasının efsaneleşen isimleri ve birbirinden değerli akademisyenleri bir araya getirecek olan törende, Rumeli’nin en sevilen 16 farklı ismi değerli ödüllerin sahibi olacak.

www.bestofrumeli.com adresinden yaklaşık olarak 1 ay devam eden oylama sonuçları değerli katılımcılarımız ve noter huzurunda belirlenmiştir.

21 Nisan’da Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşecek ödül törenine ücretsiz olarak davetlisiniz!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys