AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN BKM SAHNESİNDE MÜZİK ZİYAFETİ ! ÜNLÜ İSİMLER AYŞEGÜL ALDİNÇ LANSMAN KONSERİNDE BULUŞTU !

Mar 2 • Ayşegül Aldinç, Ayşegül Aldinç Haberleri, Ayşegül Aldinç Küpürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4322 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN BKM SAHNESİNDE MÜZİK ZİYAFETİ ! ÜNLÜ İSİMLER AYŞEGÜL ALDİNÇ LANSMAN KONSERİNDE BULUŞTU !

irazakilogo

 

AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN BKM SAHNESİNDE  MÜZİK ZİYAFETİ !

ÜNLÜ İSİMLER AYŞEGÜL ALDİNÇ LANSMAN  KONSERİNDE BULUŞTU !

Ayşegül Aldinç, kısa süre önce çıkardığı büyük ses getiren proje albümü ”Sek’iz”in tanıtımını Kral Pop Sponsorluğu’nda BKM sahnesinde görkemli bir konser ile gerçekleştirdi.

Enerjisi ve esprileriyle izleyicilere keyifli dakikalar yaşatan Aldinç‘e, ” Sek’iz ” albümüne besteleri ve sesleri ile katkıda bulunan sanatçı dostlarından Gökhan Türkmen, Mabel Matiz, Harun Tekin, Yüksek Sadakat ve Eflatun şarkılarıyla eşlik etti.

Ayşegül Aldinç sahnede ilk defa seslendirdiği “Sek’iz” isimli albümünden 8 yeni şarkısını ve  O Kız, Sorma, Alimallah, Beni Hatırla, Kara Sevda gibi eski ve  sevilen şarkılarından oluşan 17 şarkılık özel bir repertuvar ile dinleyicileri mest etti.

Aldinç; “BKM benim ikinci yuvam. Burada kendimi evimde gibi hissediyorum” diyerek BKM ailesine, gazeteci,radyocu  ve tüm sanatçı dostlarına teşekkürlerini sundu.

Özel tasarım kıyafeti ile göz kamaştıran Ayşegül Aldinç, konser alanını dolduran seyircilere unutamayacakları bir konser yaşattı. 

Aralıksız iki saat boyunca sahnede en sevilen eski ve yeni şarkılarını seslendiren Ayşegül Aldinç‘i dinlemeye gelenler arasında ; Ayşegül Aldinç‘in annesi Süheyla Hanım, Nilgün Belgün, Fuat Guner, Samsun Demir, Emel Müftüoğlu, Pakize Suda, Murat Güneş,Tarık Ünlüoğlu, Eda Ece, Murat Balcı, Aslı Demirer, Kalben, Necati Akpınar, Harun Nuri Ateş, Onur Baştürk, Yavuz Hakan Tok, Suat Kavukluoğlu,Ahmet Kamil Taşkın  gibi müzik ve sanat  camiasından birçok  isim vardı.

Akşam LansmanHabertürk Magazin LansmanHürriyet Kelebek LansmanKorkusuz LansmanMeydan LansmanMilliyet Cadde LansmanPosta LansmanSabah'la Günaydın Lansman ( Funda Karayel )Sözcü Şık Lansman
Takvim LansmanVatan Makaron LansmanYeni Yüzyıl Rengarenk LansmanAnkara Başkent Lansman ÖncesiAyşegül Aldinç Yazılı Basından HaberlerGüneş Lansman ÖncesiHabertürk Magazin Ömür Sabuncuoğlu Röportajı Lansman ÖncesiMilliyet Cadde Paşa Gönül Kriterleri Gülay AfşarPosta Lansman ÖncesiSesimiz Trabzon Lansman ÖncesiSözcü Şık Lansman Öncesi 2Sözcü Şık Lansman ÖncesiTaraf Lansman ÖncesiVatan Makaron Lansman ÖncesiZaman Lansman Öncesi Ali Pektaş Röportajı

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys