SİMGE İLK AÇIK HAVA KONSERİNİ İSTANBUL’UN EN BÜYÜK MÜZİK ARENASINDA VERİYOR!

May 31 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 2625 görüntüleme • Yorum yok SİMGE İLK AÇIK HAVA KONSERİNİ İSTANBUL’UN EN BÜYÜK MÜZİK ARENASINDA VERİYOR!

 
 
SİMGE İLK AÇIK HAVA KONSERİNİ İSTANBUL’UN EN BÜYÜK MÜZİK ARENASINDA VERİYOR!
 

MARİNA ARENA’DA MURAT BOZ VE AJDA PEKKAN’DAN SONRA SİMGE RÜZGARI !

 

İstanbul’un en büyük ve kapsamlı açık hava konser alanı Marina Arena İstanbul, Murat Boz ve Ajda Pekkan konserlerinden sonra yeni neslin yükselen yıldızı Simge’yi ağırlayacak.

 

İmzasını attığı başarılı projeler ve sahne performansı ile dikkat çeken Simge, 3 Haziran Cumartesi akşamı  Marina Arena İstanbul’da muhteşem şovları ile İstanbulluların karşısında olacak.

 

Altın Kelebek dahil olmak üzere bir çok ödüle layık görülen ve reklam projesi ile adından sıkça söz ettiren Simge, ilk açık hava konserinde özel tasarım kıyafetleri ve özenle hazırlandığı görkemli dans şovları ile dinleyicilere müzik ve eğlence dolu bir gece yaşatacak.

 

Dünyaca ünlü yıldızlar için kurulmuş dev sahnede konser vermenin heyecanını yaşayan Simge, birbirinden farklı sürprizler hazırladığı gecede en sevilen şarkılarını ve cover şarkıları seslendirecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys