GÖKHAN TÜRKMEN: ” İLK KAHRAMANIM BARIŞ MANÇO ” 

Ağu 30 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1608 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN: ” İLK KAHRAMANIM BARIŞ MANÇO ” 


 
GÖKHAN TÜRKMEN: ” İLK KAHRAMANIM BARIŞ MANÇO ” 
 
BAYRAMIN EN ÖZEL KONUĞU: GÖKHAN TÜRKMEN ! 
 
Başarılı ve farklı projeleri ile kendine hayran bırakan Gökhan Türkmen, bayramın birinci günü Ntv’de yayınlanan bayram özel programı eN Güzel buluşmalar için sunucu Seda Öğretir’in sorularını yanıtladı. 
 
Ekibi evinin bahçesinde ağırlayan Gökhan Türkmen, müzikal geçmişini ve yeni projelerinin yanı sıra aile yaşantısını ve bilinmeyenlerini anlattı. 
Müzik yolculuğundaki ilk kahramanının usta sanatçı Barış Manço olduğunu ve kendisine olan hayranlığını dile getiren sanatçı, röportajda şu sözleri dile getirdi:  “Barış Manço ilk kahramanımdı. Hala da kahramanım. O sadece müziğiyle değil yaşantısıyla, kültürüyle çok güzel şeyler başardı bu ülkede. Onun gibi olmak isterim. Gitarla çalmayı ilk öğrendiğim şarkı da zaten ‘Dağlar Dağlar’ olmuştu. 14 yaşında gitar çalmaya başladım. Çocukluk arkadaşım Engin gitar çalmaya başlayınca ben de özendim, annem bana bir gitar aldı ve başladım. O günden beri de gitarı elimden bırakmadım. Kendi şarkılarımı yazmaya başlayınca müzik aşkım daha da büyüdü. Konservatuvara girip müzik öğretmeni olmayı düşlemeye başladım. Ama heyecan sorunum nedeniyle birçok kez konservatuvar sınavını kazanamadım. Sonrasında bir kafede gitar çalıp şarkı söylemeye başladım. İstanbul Üniversitesi’nin orada bir kafede uzun süre kuzenimle birlikte çaldık, söyledik.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys