JAPONYA’DA KLİP ÇEKEN İLK TÜRK ŞARKICI : AYDIN KURTOĞLU “Japonlara hayran kaldım”

Mar 13 • Aydın Kurtoğlu Bültenler, Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3177 görüntüleme • Yorum yok JAPONYA’DA KLİP ÇEKEN İLK TÜRK ŞARKICI : AYDIN KURTOĞLU “Japonlara hayran kaldım”


 
JAPONYA’DA KLİP ÇEKEN İLK TÜRK ŞARKICI : AYDIN KURTOĞLU 
 
“Japonlara hayran kaldım”
 
Türkiye’nin başarılı pop müzik sanatçısı Aydın Kurtoğlu, yeni teklisi “Söz”ün klibi için Tokyo’da Murat Joker yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. 
 
Japonya’ya ilk defa giden Aydın Kurtoğlu, “Japonların bu dünyadan olmadığını düşünüyorum. İnsanın insana duyduğu gerçek saygıyı görmek ve hissetmek isteyen herkese şiddetle gidip oraları görmesini tavsiye ederim. Ayrıca koyu bir japon hayranım olduğunu öğrendim ve kendisiyle tanışma fırsatı yakaladım” dedi.
 
Barış Manço’dan sonra Aydın Kurtoğlu‘da Tokyo’da…
 
Japon sevenleriyle buluşmak için heyecanlı olduğunu belirten sanatçı, yıllar önce Barış Manço’nun konser vermek için gittiği Tokyo’ya klip çekimi için giden ilk Türk sanatçı oldu. Türkiye’den kalabalık bir ekiple Tokyo’ya giden Kurtoğlu‘nun Söz şarkısının klip çekimleri 9 gün sürdü. 
Tokyo sokaklarında ve ünlü Shibuya Kavşağı’nda yapılan çekimlerde sanatçıyı Japon hayranları da yalnız bırakmadı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys