ERDEM YENER’İN YENİ ALBÜMÜ : ” ÇIPLAK ”

Kas 8 • Bültenler, Erdem Yener Bültenleri, Erdem Yener Haberleri, Erdem Yener Küpürleri, Haberler, Kupürler • 3220 görüntüleme • Yorum yok ERDEM YENER’İN YENİ ALBÜMÜ : ” ÇIPLAK ”


ERDEM YENER’İN YENİ ALBÜMÜ 
” Çıplak ”
Müzisyen ve oyuncu Erdem Yener, 2008 yılında çıkardığı  ilk albümü Kirli ve 2013 yılında çıkardığı teklisi Rüyalar Kızı’nın ardından ” Çıplak ” ismini verdiği ikinci albümünü yayınlıyor.
DOĞDUĞUM GİBİ YAŞAMAYI SEÇİYORUM !
 
Erdem Yener ‘Çıplak’ albümünün daha düz ve direkt bir iletişim biçimi için kendisine aldığı notlardan oluştuğunu ifade ediyor. Müzisyen yeni  çalışmasını; Yargılanmaktan korkmamak gerektiğini anlatıyor bu albüm. Düz konuşuyor, net anlatıyor. Giyinik olanı herkes soymak ister ama çıplak olana dokunmak cesaret ister.” şeklinde özetliyor.
”ÇIPLAK” 11 KASIM’DA DİNLEYİCİ İLE BULUŞUYOR !
Ozan Tügen’in prodüktörlüğünü üstlendiği 9 şarkıdan oluşan ” Çıplak ” isimli albümün Mix’leri Deniz Doğançay, mastering’leri ise Evren Göknar tarafından yapıldı.
Çıkış parçası olan ” Gece ” nin söz ve müziği Gürkan Kömürcü, düzenlemesi ise Ozan Tügen imzası taşıyor. Albümde bulunan diğer 8 şarkının söz ve müzikleri de Erdem Yener’in kaleminden dökülmüş…
Erdem Yener’in Avrupa Müzik markası altında çıkaracağı alternatif rock ögeler barından yepyeni albümü ” Çıplak ” ve ilk video klibi 11 Kasım’da tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında, ilerleyen günlerde ise müzik marketlerde yerini alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys