KIBRIS BAYRAM’DA SELAMİ ŞAHİN’LE COŞTU !  MERİT CRYSTAL COVE HOTEL’DE BAYRAM NEŞESİ SELAMİ ŞAHİN ! 

Ağu 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1740 görüntüleme • Yorum yok KIBRIS BAYRAM’DA SELAMİ ŞAHİN’LE COŞTU !  MERİT CRYSTAL COVE HOTEL’DE BAYRAM NEŞESİ SELAMİ ŞAHİN ! 

KIBRIS BAYRAM’DA SELAMİ ŞAHİN’LE COŞTU ! 
 
MERİT CRYSTAL COVE HOTEL’DE BAYRAM NEŞESİ SELAMİ ŞAHİN !

Türk müziğine unutulmaz besteleriyle adını kazıyan usta sanatçı Selami Şahin, bayramın ikinci günü Girne’de bulunan Merit Crystal Cove Hotel’de şarkıları eşliğinde bayramı kutladı.

Selami Şahin: “ Sevgi en büyük silahtır. “

İzleyici tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan ve 1000 kişilik yoğun katılımın olduğu gecede, duayen sanatçı, : ” Çok teşekkür ederim, hoş geldiniz şeref verdiniz. Öncelikle bayramınız mübarek olsun. Bu bayramda iki gece üst üste Merit Otel’lerindeyiz. Daha önce de bir araya gelmiştik burada. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Din, dil, ırk ayrımı yapmadan el ele birlik olalım, yürek yüreğe olalım. Biz Adem ile Havva’dan kardeşiz. Sevgi en büyük silahtır. Kurban bayramınız mübarek olsun.  ” sözleriyle bayramı kutlayarak sahnesinin açılışını Seninle Başım Dertte ve Alışmak Sevmekten Zor şarkılarıyla yaptı.

Sahne hakimiyeti ve güçlü performansı ile kendisini dinlemeye gelenleri adeta duygudan duyguya sokan Selami Şahin, esprileri ve eğlenceli sahnesi ile unutulmaz bir bayram akşamı yaşattı.

Gördüğü ilgiden memnun olan sanatçı, bir buçuk saat boyunca sahnede kalarak tüm gece alkışlarla şarkılarını seslendirdi.

Bayramın üçüncü günü tekrar Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alacak olan sanatçı, Cuma akşamı Jolly Joker Antalya’da sevenleriyle buluşacak.

Selami Şahin, sabırsızlıkla beklenen yepyeni 12 besteden oluşan albümünü yakın zamanda sevenleriyle buluşturacak.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys