MANİSA’DA OĞUZHAN KOÇ RÜZGARI ESTİ !

Eki 16 • Bültenler, Haberler • 2148 görüntüleme • Yorum yok MANİSA’DA OĞUZHAN KOÇ RÜZGARI ESTİ !

MANİSA’DA OĞUZHAN KOÇ RÜZGARI ESTİ !
” Yaptığımız işe kefiliz ! ”
Manisalıların alıveriş ve eğlence merkezi Forum Magnesia, Forum Fashion Week kapsamında Oğuzhan Koç’u ağırladı. 
İmzasını attığı başarılı projeler ile adından söz ettiren başarılı sanatçı ve oyuncu Oğuzhan Koç, bu yıl yedincisi gerçekleşen Forum Fashion Week kapsamında Forum Magnesia’da sevenleriyle buluştu.
Oğuzhan Koç, gelenekselleşen ve tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde aynı anda yapılan etkinlikler aracılığıyla; 14 Ekim Cumartesi Günü saat 16.00’da mini konser ve imza günü ile Manisa’lı hayranları için en sevilen şarkılarını seslendirdi.
Başarılı sanatçı konserde ; “Aşinayız”, “Küsme Aşka”, “Ben Hala Rüyada” ve “Bulutlara Esir Olduk” gibi sevilen şarkılarına yer verdi. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan sanatçı,  konser sonrası ziyaretçilere imza dağıttı.
” Yaptığımız işe kefiliz ! ”
Konser öncesi basın toplantısında konuşan Oğuzhan Koç, 27 Ekim tarihinde vizyona girecek olan ve başrollerini en yakın arkadaşlarından İbrahim Büyükak ile paylaştıkları “Yol Arkadaşım” filmiyle ilgili, “Benim için yeni bir şey. Heyecanla bekliyoruz. Çekimler çok heyecanlı geçti. 27 Ekim’de vizyonda olacak filmimiz. Tüm Manisalıları da bu filme bekliyoruz. Yaptığımız işe kefiliz. İlk defa bu kadar iddialı konuşuyorum. İnşallah izleyenler de beğeneceklerdir” dedi.
Kariyerinde müzik, tiyatro ve sinema oyunculuğuna aynı önemi vererek devam edeceğini aktaran Koç, röportajını şu sözlerle tamamladı: “Hayatımda hepsine aynı önemde öncelik vereceğim. İlla birini seçip, diğerini yapmamak gibi bir şey yok. Biz, ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’da hepsini bir arada yapabilirdik. Tiyatro ve skeç oynarken aynı anda şarkı söyleyebiliyordum. ‘3 Adam’ da buna çok uygun bir format. Buraya geldim, şarkı söyleyeceğim. 10 gün sonra filmimiz geliyor, yılbaşından sonra da 3 Adam gelecek. Gücümüz yettiği kadar hepsine devam edeceğiz”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys