GÖKHAN ÇINAR’IN İLK İMZA GÜNÜ HEYECANI ! 

Haz 11 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Gökhan Çınar Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2959 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN ÇINAR’IN İLK İMZA GÜNÜ HEYECANI ! 


 
GÖKHAN ÇINAR‘IN İLK İMZA GÜNÜ HEYECANI ! 
 
GEÇECEK Mİ?’NİN İMZA GÜNÜNDE SEVENLERİYLE BULUŞTU !
Uzman klinik psikolog, yapımcı, sunucu ve yazar Gökhan Çınar, bütün duyguları sahiplenme kitabı olarak tanımladığı 38 denemeden oluşan ilk kitabı Geçecek mi? ‘nin imza günü etkinliklerinde kitapseverler ile buluştu.
Her insanın kendi hikayesinden bir parça bulabildiği Geçecek mi? kitabının ilk imza gününde heyecanını gizleyemeyen Gökhan Çınar‘ı etkinlikte eşi Berrak Artemiz, oyuncu Sumru Yavrucuk, yakın arkadaşları ve kitapseverler yalnız bırakmadı.
Minik hayranına kitap imzaladı ! 
 
Gökhan Çınar, minik hayranlarının da bulunduğu yaklaşık bir saat süren etkinlikte sevenleri ile tek tek sohbet edip, fotoğraf çektirdi.
Kendisi gibi psikolog olan eşi Berrak Artemiz’e de imza gününde kitabını imzalayan Çınar, Pazar günü saat 16.00’da Ankara D&R ANKAmall’da imza günü etkinliğinde olacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys