YILIN EN İYİ KLİBİ ECE SEÇKİN – ”DİBİNE DİBİNE”

Ara 21 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Haberler • 1274 görüntüleme • Yorum yok YILIN EN İYİ KLİBİ ECE SEÇKİN – ”DİBİNE DİBİNE”

YILIN EN İYİ KLİBİ ECE SEÇKİN – ”DİBİNE DİBİNE”

Ece Seçkin; geçtiğimiz akşam KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı himayelerinde Mustafa Kemal Merkezi’nde gerçekleşen 2 Ülke Tek Bayrak Sloganıyla 4.KKTC Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde ”Yılın En İyi Klibi” ödülüne layık görüldü.

Yoğun katılımın olduğu ödül töreninde ilgiyle ve sevgiyle karşılanan Ece Seçkin büyük bir emekle ve ekiple Afrika’da çektiği hayranlık uyandıran ”Dibine Dibine” klibine bu ödülü layık gören herkese teşekkür ederek, duygularını şu sözlerle dile getirdi;

”Ben bu sene bir hayalimi gerçekleştirdim, kimsenin gitmeye cesaret bile edemediği Güney Afrika’da ki en tehlikeli varsayılan eyaletlerden birisinde büyük bir ekiple ve göz ardı edilemez bir emekle klip çektim. Oradaki çocukların kalplerine dokunmak, yüzlerinde gülümse olmak, onlarla vakit geçirmek, klip çekmek harika bir histi ve umarım böyle özel duygularla dolu projelere imza atmaya devam edebilir hep sahnede hep sizlerle olurum.
”Yılın En İyi Klibi” ödülümü çok çalışmamın, farklı şeyler ortaya çıkarmamın, günlerce süren uykusuzluğumun, benim ve ekibimin büyük yorgunluğunun, en önemlisi böylesine farklı bir projeyi size sunabilme cesaretimin hakkı olarak alıyor hepinize yürekten teşekkür ediyorum.

Alkışlarınız ve ödülü bana takdim eden elleriniz çok değerli, eksik olmayın, iyi akşamlar.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys