ERKAN VE OLİVİA MECİT İTALYA’DAN ŞAMPİYONLUKLA DÖNDÜ!

Kas 8 • Bültenler, Haberler • 2009 görüntüleme • Yorum yok ERKAN VE OLİVİA MECİT İTALYA’DAN ŞAMPİYONLUKLA DÖNDÜ!

ERKAN VE OLİVİA MECİT İTALYA’DAN ŞAMPİYONLUKLA DÖNDÜ!

Başarılı vücut geliştirme sporcusu Erkan Mecit, eşi Olivia Mecit ile birlikte katıldığı Uluslararası W.A.B.B.A World Mr. & Mrs. Universe yarışmasından Türkiye’ye birincilikle döndü.

Geçtiğimiz günlerde İtalya’nın Venedik kentinden düzenlenen yarışmanın şampiyonu olan Erkan Mecit ve eşi Olivia, böylelikle dünyanın çeşitli ülkesinden birçok çifti geride bırakarak adlarını turnuvaya altın harflerle kazıdılar.

Şampiyonluk ile ilgili duygularını paylaşan Erkan Mecit şunları söyledi; “Harika bir organizasyondu. Güzel mücadeleler oldu. Çocuklarıma verdiğim sözü tutarak, Over All kupasını kazandığım İçin çok mutluyum. Sıradaki hedefim 2020 Nisan ayında Milli Takım forması ile Avrupa Şampiyonluğunu kazanmak”

Eşi Olivia Mecit ise eşi Erkan Mecit’e şu sözlerle eşlik etti; ” “Zorlu bir hazırlık sürecinin sonunda, hem eşimle podyumda yan yana çiftler kategorisinde hem de kendi sikletimde şampiyonluk yaşamak çok büyük mutluluk. Destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.”

1972 yılında Almanya’da doğup Türkiye’de başarılı bir iş yaşantısı geçiren Erkan Mecit, çocuk yaşlardan itibaren gönül verdiği spor yaşantısına 5 yıl önce profesyonel bir adım attı. Ardından vücut geliştirme sporunda milli takıma seçilip, ulusal ve uluslararası birçok ödüle layık görülen Erkan Mecit, WABBA World İtaly 2017 Men Model, NBBUİ Amateur Olympia Men Model, Master Class Men Model Fitness ve WABBA World Cyprus 2018 Men Model yarışmalarında birincilikler elde etti.

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu 2019 Atletik Fizik Master Class’ta yarışan Erkan Mecit, bu yarışmadan da ikincilikle güzel bir galibiyet aldı.

Başarılı sporcu Erkan Mecit, eşi ve 2 çocuğu ile birlikte İzmir Güzelbahçe’de spor yaşantısına devam ederek, turnuvalara hazırlanmayı sürdürüyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys