SİMGE’DEN ALBÜM ÖNCESİ SÜRPRİZ ŞARKI! 

Kas 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 3453 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’DEN ALBÜM ÖNCESİ SÜRPRİZ ŞARKI! 

 
SİMGE’DEN ALBÜM ÖNCESİ SÜRPRİZ ŞARKI! 
 
POP MÜZİĞİN PARLAYAN İSMİ SİMGE’DEN YEPYENİ BİR ŞARKI !
 
SİMGE 
 
” Üzülmedin mi? ” 

Pop müziğin başarılı ve iddialı ismi Simge, yeni albümünün habercisi niteliğinde olan ” Üzülmedin mi? ” isimli şarkısını dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Yeni soundlar denemekten çekinmeyen ve her projesinde büyük başarılara imza atan pop müziğin cesur ismi Simge’nin yepyeni şarkısının söz ve müziği Ersay Üner’e düzenlemesi ise Ozan Bayraşa’ya ait.
Çarpıcı bir aldatma hikayesinin işlendiği klipte Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde çalışan sanatçı, izleyicilerin gözlerini bir dakika dahi ekrandan ayıramayacakları bir işe imza attıklarını dile getiriyor.
Kısa film tadında, çekimleri Sofa Hotel’de ve sokak sahneleri ile bir günde tamamlanan klipte, Simge’ye Ali Tank ve Begüm Tank oyunculukları ile eşlik ediyor.
Simge’nin oyunculuk yeteneğinin öne çıktığı klipte, bazı sahnelerde dekor olarak kendi çizdiği resimler de kullanıldı.
100 bin kişi canlı yayında Simge’nin heyecanına ortak oldu !
Yeni şarkısı Üzülmedin mi?’nin heyecanını Instagram’dan yaptığı  ve 100 bin kişinin izlediği canlı yayın ile sevenleriyle paylaşan Simge’ye sanatçı dostları ve fanlarından tebrik mesajları yağdı.
Simge, farklı soundu ile öne çıkan Üzülmedin mi? şarkısı ve hazırlıkları içerisinde olduğu albümü ile ilgili düşüncelerini : ” Üzülmedin mi? beni sarsan bir şarkı. Şarkıyı ilk dinlediğimde adeta vuruldum. Normalde albümümde yer alan bir şarkıydı fakat albümün çıkmasını bekleyemedim ve sabırsızlıkla paylaşmak istedim. Umarım herkes hem yeni şarkımı hem de yakın zaman sonra çıkacak olan albümümü beğenir. ” cümleleri ile anlatıyor.
Simge’nin DMC etiketiyle yayınlanan yepyeni teklisi Üzülmedin mi? 29 Kasım’da tüm dijital platformlarda ve klibi müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys