maNga’DAN BAYRAM MESAJI ! maNga:”ÇANAKKALE’DEYİZ, HEP BİRLİKTE BAYRAMIMIZI KUTLUYORUZ.”

May 20 • Bültenler, Haberler, maNga Bültenler, maNga Haberler • 767 görüntüleme • Yorum yok maNga’DAN BAYRAM MESAJI ! maNga:”ÇANAKKALE’DEYİZ, HEP BİRLİKTE BAYRAMIMIZI KUTLUYORUZ.”

maNga’DAN BAYRAM MESAJI !

maNga:”ÇANAKKALE’DEYİZ, HEP BİRLİKTE BAYRAMIMIZI KUTLUYORUZ.”

Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü öncü gruplarından maNga, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Çanakkale’de binlerce müzikseverle yaşadı.

maNga:” Ata’mızı sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.”

maNga, bu özel gün ile ilgili çok heyecanlı ve gururlu olduklarını iletirken,düşüncelerini:”Çanakkale’deyiz, Özgürlük Parkı’nda ve biliyoruz ki hep birlikte, yurdun dört bir köşesinde büyük bir coşkuyla bayramımızı kutluyoruz; Ata’mızı sevgi, minnet ve özlemle anıyoruz. Harika bir akşamdı. Çok teşekkür ederiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden yürümeye devam edeceğiz.” sözleriyle dile getirdi.

Çanakkale Özgürlük Parkı’nı dolduran binlerce kişi eşliğinde bayramı kutlayan ekip, güçlü performansı ile de büyük ilgi ve coşkuyla karşılandı.

maNga’nın Mayıs ayında gerçekleşecek olan konser turnesi:
21 Mayıs Manisa Akhisar Belediyesi
23 Mayıs Kıbrıs Mağusa Meydanı
24 Mayıs Antalya Mektebim Okulları
25 Mayıs İzmir Ted Koleji
29 Mayıs İstanbul Alkev Okulları

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys