ANTALYA VE KIBRIS BAYRAMDA SELAMİ ŞAHİN ŞARKILARI İLE RENKLENECEK !

Haz 12 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1731 görüntüleme • Yorum yok ANTALYA VE KIBRIS BAYRAMDA SELAMİ ŞAHİN ŞARKILARI İLE RENKLENECEK !

ANTALYA VE KIBRIS BAYRAMDA SELAMİ ŞAHİN ŞARKILARI İLE RENKLENECEK !
 
USTA SANATÇI GİRNE VE BELEK’TE KONSER VERECEK !
Türk müziğinin duayenlerinden usta isim Selami Şahin, Ramazan Bayramı’nda şarkılarıyla ve sahne performansıyla mest edecek.
Bayramın ilk günü Kaya Palazzo Resort Girne’de Aşkın Nur Yengi ile birlikte sahne alacak olan Selami Şahin, unutulmaz bestelerinin yer aldığı repertuvarı ile müzikseverler ile buluşacak. Bayramın ikinci günü ise Granada Luxury Belek’te performans sergileyecek olan sanatçı, Antalyalı hayranlarıyla şarkılarını hep bir ağızdan seslendirecek.
Yepyeni 10 besteden oluşan albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzere olan Selami Şahin, konserlerine 27 Haziran akşamı Moda Kayıkhane sahnesinde devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys