ERSAY ÜNER: ” YAŞADIĞIMIZ HİÇ BİR ACI SİLİNİP, GİTMEZ ! ”

Nis 12 • Ersay Üner Haberleri, Haberler • 4533 görüntüleme • Yorum yok ERSAY ÜNER: ” YAŞADIĞIMIZ HİÇ BİR ACI SİLİNİP, GİTMEZ ! ”


 
ERSAY ÜNER: ” YAŞADIĞIMIZ HİÇ BİR ACI SİLİNİP, GİTMEZ ! ”
 
YENİ PROJELER YOLDA ! 
Başarılı besteci, söz yazarı ve müzisyen Ersay Üner, son teklisi Tatlım Tatlım, aşk hayatı ve gelecekteki projelerine dair PopBizde’ye verdiği röportajda açıklamalarda bulundu.
” Tatlım Tatlım’ı sette aldığım enerjiden ilham alarak yazdım ! ”
Tatlım Tatlım şarkısının oluşum hikayesini anlatan Ersay Üner : ”  Şarkıya, film çekilirken orada başladım. İstanbul’da tamamladım.Tatlım Tatlım’ı Yılmaz Erdoğan senaryosu ve sette aldığım enerjiden ilham alarak ve  filmi hayal ederek yazdım.Bir filmde şarkımı duymak ise benim için özel ve farklı bir deneyimdi.Çok keyif aldığım bir proje oldu ve  bu alanda üretimime daha fazla zaman ayıracağım kesin. ” dedi.
” Yaşadığımız hiç bir acı silinip, gitmez ! ”
Ersay Üner mutlu bir aşk hayatının üretime zarar verip vermediği ile ilgili : ” Yaşadığımız hiç bir acı silinip gitmez.Muhakkak bir iz bırakır.Aynı zamanda ilişkide inişler çıkışlar vardır.Sorunun kısa cevabı ise; hayır, üretimime zarar vermiyor.Aksine daha fazla üretiyorum. ” şeklinde yorum yaptı.
” Yakın zamanda Simge, Aleyna Tilki, Murat Dalkılıç ve kendi yeni şarkım var ! ”
Hande Yener’le beraber imzasını attığı başarılı projeleri için : ” Hande ile irtibata geçtikten yaklaşık bir sene sonra Sebastian çıktı ve diğerleri arkasından geldi.Zor değildi;zaman aldı. ” cümlelerini paylaşan Ersay Üner, yakın zamanda Simge, Aleyna Tilki, Murat Dalkılıç ve kendi yeni şarkısı üzerinde çalıştığının müjdesini de verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys