TÜRKİYE’NİN İLK MANNEQUIN CHALLENGE’LI KLİBİ !

Ara 21 • Haberler, Yazılı Basın • 3016 görüntüleme • Yorum yok TÜRKİYE’NİN İLK MANNEQUIN CHALLENGE’LI KLİBİ !

‘’ DÜNYANIN EN AŞK YERİ ‘’ RENGARENK !

ASLI DEMİRER’DEN DANS DOLU EĞLENCELİ KLİP!

TÜRKİYE’NİN İLK MANNEQUIN CHALLENGE’LI KLİBİ ! 

 

Aslı Demirer, 5 şarkıdan oluşan ilk mini albümüne ismini verdiği ve aynı zamanda albümün çıkış şarkısı olan Dünyanın En Aşk Yeri isimli çalışmasını kliplendirdi.

Dünyanın En Aşk Yeri şarkısının video klibi, Murat Joker yönetmenliğinde eğlenceli, enerjik ve bol dans performansları ile bir günde VSG stüdyolarında çekildi. Görüntü yönetmenliğini  Varol Şahin’in üstlendiği klipte profesyonel altı dansçı performansları ile genç sanatçıya eşlik etti.

Aslı Demrier’in rengarenk ve enerji dolu hallerinin görüntülendiği klip toplamda 7 konsept ile tamamlandı.

ASLI DEMİRER ‘’ MANNEQUIN CHALLENGE ‘’ MODASINA UYDU!

Sosyal medyada son dönemde büyük ilgi gören Mannequin Challenge modasına uyan Aslı Demirer, klipte orkestra arkadaşlarıyla performans yaptığı bölümde şarkının belirli kısımlarında donarak farklı ve eğlenceli görüntülere imza attı.

Sözleri Murat Güneş’e, müziği ve düzenlemesi albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Aytaç Özgümüş’e ait olan ” Dünyanın En Aşk Yeri ” şarkısının klip çalışması, Aralık ayında GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys