maNga VE RockA’DAN İZMİR ÇIKARMASI ! SAHNEDE SÜRPRİZ DÜET !

Nis 15 • Bültenler, Haberler, Kupürler, maNga Bültenler, maNga Haberler, maNga Küpürler, Rocka Bültenleri, Rocka Haberleri, RockA Küpürler, Yazılı Basın • 1260 görüntüleme • Yorum yok maNga VE RockA’DAN İZMİR ÇIKARMASI ! SAHNEDE SÜRPRİZ DÜET !

maNga VE RockA’DAN İZMİR ÇIKARMASI !

SAHNEDE SÜRPRİZ DÜET !

Mart ayında yoğun konser turnesini geride bırakan ve Nisan ayında da konser maratonuna devam eden maNga, geçtiğimiz akşam İzmir 6:45 KK Sahnesi’ndeydi.

En Güçlü Grup Ödülü maNga’nın !

maNga, yoğun ilgi ile karşılandığı İzmir’de en sevilen şarkılarını hayranları için söyledi. Powertürk Müzik Ödülleri’nde En Güçlü Grup seçildiklerini sahnede öğrenen maNga, mekanı dolduran izleyiciler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

maNga’dan önce sahne alan RockA, sahne enerjileri ve performansları ile dinleyicileri coşturdu. Kendi şarkılarının yanı sıra cover şarkılarla da sahnesini zenginleştiren RockA, popüler yabancı şarkılara getirdiği nu metal ve trap yorumu ile de büyük beğeni topladı.

Sahnede sürpriz düet!

maNga, performans esnasında Linkin Park’ın In The End şarkısında RockA’nın solisti Halil Özüpek’i sahneye davet ederek ikili düet yaptı ve dinleyicilerden büyük alkış alan performans bir daha tezahüratlarıyla sonlandı.

İzmir’de Ankara’lı grupların buluşması

Ferman Akgül, performans öncesi:” RockA da maNga da Ankaralı gruplar ve aslında bizim müzik anlamında beslendiğimiz dönemler çok benzer ve aynı şekilde çok benzer gruplardan ilham aldık. Ne yazık ki o gruplardan bize ilham verenlerden bazıları hayatta değiller. Şu an çalacağımız şarkı yine çok sevdiğimiz bir gruptan, çok sevdiğimiz bir solistin kaybı üzerine. Onun anısını tekrar yaşatmak için çaldığımız bir şarkı olacak.” sözleriyle duygularını dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys