OTOBÜS DURAĞINDA YAZDIĞI ŞARKI 7 YIL SONRA YAYINLANDI! 

May 3 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Lider Şahin Bültenler, Lider Şahin Haberler, Lider Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 973 görüntüleme • Yorum yok OTOBÜS DURAĞINDA YAZDIĞI ŞARKI 7 YIL SONRA YAYINLANDI! 

15 DAKİKADA ŞARKI YAZDI!  

OTOBÜS DURAĞINDA YAZDIĞI ŞARKI 7 YIL SONRA YAYINLANDI! 

Müzik sektöründe emin adımlarla başarılı işlere imza atan Lider Şahin, Oldu Mu? isimli şarkısını ve klibini geçtiğimiz günlerde yayınladı.

Bundan tam 7 sene önce askerliğini yaptıktan sonra İstanbul’a döndüğü bir dönemde şarkısını kaleme alan Lider Şahin, hayatında değer verdiği fakat artık olmayan sevdikleri için bu şarkısını yazdığını ve şarkının bir otobüs durağında sadece 15 dakikada oluştuğunu söyledi.

Lider Şahin, Oldu Mu?’nun hikayesini ise şu sözlerle anlattı: ”2014 yılıydı. Sevdiğim her şeyden uzak, 6 ay Erzurum’da vatani görevimi tamamladım. Hayatımda değer verdiğim insanlardan kaybettiklerimin ve kaybedeceklerimin farkında olmadan geçen nöbetler… İstanbul’a döndüğümde özlediğim her bir sokağın kokusunu içime çektim, bir otobüs durağında kaybettiklerimi içten hissettim. Kalemimi çıkardım, hislerimi dökmeye başladım. Mürekkep kuruyalı 7 sene geçti. Hayat akıp gitti ve artık şarkımı sizlerle paylaşmanın vakti geldi.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys