ECE SEÇKİN DOĞUM GÜNÜNÜ SEVGİLİSİ, ANNESİ VE SANATÇI DOSTLARIYLA GÖBEK ATARAK KUTLADI ! 

Eyl 13 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Haberler • 3882 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN DOĞUM GÜNÜNÜ SEVGİLİSİ, ANNESİ VE SANATÇI DOSTLARIYLA GÖBEK ATARAK KUTLADI ! 

ECE SEÇKİN’E İKİNCİ SÜRPRİZ ÜNLÜ DOSTLARI, AİLESİ VE SEVGİLİSİ’NDEN ! 
 
ECE SEÇKİN DOĞUM GÜNÜNÜ SEVGİLİSİ, ANNESİ VE SANATÇI DOSTLARIYLA GÖBEK ATARAK KUTLADI ! 
Pop müziğin güçlü seslerinden Ece Seçkin, geçtiğimiz akşam dostlarının sürpriz doğum günü kutlaması ile yeni yaşını kutladı.
Doğum günü kutlamasının ilkini Beylikdüzü’nde sahnede fanları tarafından yapılan sürpriz ile kutlayan genç sanatçı, Sur Balık’ta bir araya gelen Ece Seçkin’in annesi Lale Seçkin, sevgilisi Çağrı Terlemez, hukuk fakültesinden dostları, yönetmen Murat Joker, Ece Seçkin’in şarkılarında söz ve beste çalışmalarına imza atan Kemal Şimşek ve şarkıcı eşi Ayşen, sanatçı Simge, Derya Uluğ ve Cem Belevi’nin aralarında bulunduğu gecede dostları ile ikinci pastasını kesti ve dilek tuttu.
Sevgilisi ve sanatçı dostlarıyla göbek attı !
Ece Seçkin, sevdikleriyle birlikte eğlendiği ve bol bol dans ettiği gecede mutluluğunu : ” Herkese çok teşekkür ederim. Bana unutamayacağım bir akşam yaşattınız. Hepinizi çok seviyorum. ” sözleriyle dile getirdi

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys