HANDE ÜNSAL MUHTEŞEM PERFORMANSI İLE EN BEĞENİLEN’İN KONUĞU OLDU !

Kas 9 • Haberler, Hande Ünsal Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4669 görüntüleme • Yorum yok HANDE ÜNSAL MUHTEŞEM PERFORMANSI İLE EN BEĞENİLEN’İN KONUĞU OLDU !

HANDE ÜNSAL MUHTEŞEM PERFORMANSI İLE EN BEĞENİLEN’İN KONUĞU OLDU !
 
 ” Çocukluğum Trt duvarları arasında geçti ” 
Kısa süre önce çıkardığı İki Çift Laf teklisi ile beğeni toplayan Hande Ünsal, geniş repertuvarı ve güçlü sesi ile Trt Fm’de Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nın canlı yayın konuğu oldu.
Dile Kolay, Mor Menekşe, Tutamıyorum Zamanı, Güllerim Soldu, Kalbim Ege’de Kaldı ve daha bir çok unutulmaz şarkıyı kendine has tarzı ve yorumu ile seslendiren Hande Ünsal, Behzat Gerçeker şefliğindeki Enbe Orkestrası eşliğinde dinleyicilere müzik şöleni yaşattı.
Aynı zamanda bir çok başarılı şarkının söz ve müziğinin de sahibi olan Hande Ünsal program esnasında : ” Nursal Ünsal, yani çok sevgili ve rahmetli anneannem viyola virtüözü; İzmir Trt radyosunda şefti. Benim çocukluğumun tamamı neredeyse bu duvarlar arasında geçti.” dedi. 
 
 

https://www.youtube.com/watch?v=DXK6tWIhv2c 

handeunsal-haberturk hande-unsal-hurriyet hande-unsal-olay-cekirge

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys