“ 90’LARDA ÇIKMIŞ OLSAYDIM BAMBAŞKA OLURDU ! ”

Haz 15 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2826 görüntüleme • Yorum yok “ 90’LARDA ÇIKMIŞ OLSAYDIM BAMBAŞKA OLURDU ! ”

AYDIN KURTOĞLU’NDAN DOBRA AÇIKLAMALAR ! 

“ 90’LARDA ÇIKMIŞ OLSAYDIM BAMBAŞKA OLURDU ! ”


Başarılı sanatçı Aydın Kurtoğlu, geçtiğimiz hafta Best Fm’de yayınlanan ve Yasemin Şefik’in sunduğu Hitnoz programının konuğu oldu. Aydın Kurtoğlu, keyifli sohbet eşliğinde geçen programda samimi açıklamalarda bulundu.

“ EN SON SÖZÜ BEN SÖYLÜYORUM ! ”

Ekibiyle çok yakın olmalarına rağmen daha iyisine ulaşmak adına tartışabildiklerini söyleyen Aydın Kurtoğlu, “İş arkadaşlarımla çatıştığımız zamanlar da olabiliyor ama tabii ki en son sözü ben söylüyorum” dedi.

“ 90’LARDA ÇIKMIŞ OLSAYDIM BAMBAŞKA OLURDU ! ”

90’larda ki şarkıları çok sevdiğini ve sahne repertuvarında yer verdiğini söyleyen sevilen şarkıcı “O zamanlar gerçekten güzel şarkılar anlaşılıyordu. 90’larda çıkmış olsaydım bambaşka olurdu” dedi.

Daha önceki şarkılarında da 90’ların havasını yaşatmaya çalışan Aydın Kurtoğlu, Mevsim Bahar şarkısı adına “O yılları dolu dolu yaşamış biri olarak severek dinliyordum. Hayallerimin arasında olan bir şarkıydı” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys