Ufuk Beydemir’den Bir Şehir Hikayesi: “Sevda Gibi” Kliplendi

Oca 25 • Bültenler, Haberler, Ufuk Beydemir Bültenler, Ufuk Beydemir Haberler • 1870 görüntüleme • Yorum yok Ufuk Beydemir’den Bir Şehir Hikayesi: “Sevda Gibi” Kliplendi

Ufuk Beydemir’den Bir Şehir Hikayesi: “Sevda Gibi” Kliplendi

Ufuk Beydemir, hızla yükselişi devam eden “Sevda Gibi” albümünden, yeni klibiyle dinleyicilerini selamlamaya devam ediyor.

Son dönem Türk dizilerinin vazgeçilmezi olan ve Spotify, Apple Music, Youtube gibi dijital platform listelerden inmeyen ilk tekli “Ay Tenli Kadın” ve ikinci video klibini çektiği “Yüreğimdesin” şarkısından sonra en çok ilgi gören, aynı zamanda albümle de aynı ismi taşıyan “Sevda Gibi” şarkısına Ufuk Beydemir’den bu kış yepyeni bir klip geldi.

Yönetmenliğini Ahsen Eser, görüntü yönetmenliğini ise Aytekin Aykut ile Ahmet Cihan Demircan üstlendiği ve 3 gün süren klibin çekimleri, İstanbul’un Halıcıoğlu, Eminönü, Karaköy, Sirkeci, Süleymaniye ve Maçka gibi ilçelerinde yapıldı.

Ufuk Beydemir’in bir türlü çıkış yolunu bulamayan, umudunu yitirmiş ve çaresizce İstanbul’da bir aşk içinde sürüklenen genci canlandırdığı klipte, daha önce birçok başarılı yapımda rol alan kadın oyuncu Çisem Çancı eşlik ediyor.

Yapımcılığını ZOOM Müzik’in üstlendiği Ufuk Beydemir’in yeni video klibi “Sevda Gibi”, 24 Ocak’ta tüm dijital platformlar ve ulusal kanallarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys