SELAMİ ŞAHİN İSTANBUL VE KIBRIS’TA ÜÇ GÜN ÜST ÜSTE KONSER VERDİ !

Eki 30 • Bültenler, Haberler, Yazılı Basın • 2534 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN İSTANBUL VE KIBRIS’TA ÜÇ GÜN ÜST ÜSTE KONSER VERDİ !

SELAMİ ŞAHİN İSTANBUL VE KIBRIS’TA ÜÇ GÜN ÜST ÜSTE KONSER VERDİ !
TÜM MEKANLARI TIKLIM TIKLIM DOLDURDU ! 
 
SELAMİ ŞAHİN DUR DURAK BİLMEDEN SEVENLERİYLE BULUŞUYOR ! 
 
 
Türk müziği denilince akla gelen ilk isimlerden Selami Şahin, üç gün üst üste İstanbul ve Kıbrıs’ta verdiği konserlerde hayranlarıyla buluştu. 
 
Perşembe akşamı If Performance Hall Ataşehir Sahnesi’nde ve Cuma akşamı Nossa Costa Ataköy Marina’da dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren sanatçı, mekanları tıklım tıklım dolduran seyircilere eşsiz konser deneyimi yaşattı.
 
Cumartesi akşamı ise Kıbrıs Merit Crystal Cove’de sevenleriyle ile buluşan duayen isim Selami Şahin, içten yorumu ve sahnede bitmeyen enerjisi ile tüm şarkılarını dinleyiciler ile hep bir ağızdan seslendirdi.  
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması ! 
Usta sanatçı, sahneye 10. Yıl Marşı eşliğinde çıkarak, müzikseverlerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı : ” Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının mirası cumhuriyetimizin 94. yılı kutlu olsun. ” sözleriyle kutladı. 
Yoğun konser temposunun yanı sıra yeni albüm çalışmalarına da devam eden sanatçı, bir yandan 1 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olan Eskimeyen Şarkılar konseptli konseri için sürprizler hazırlıyor.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys