ERDEM YENER MÜZİK DOLU BİR ” GECE ” YAŞATTI !

Ara 1 • Erdem Yener Bültenleri, Erdem Yener Haberleri, Erdem Yener Küpürleri • 3179 görüntüleme • Yorum yok ERDEM YENER MÜZİK DOLU BİR ” GECE ” YAŞATTI !


 
ERDEM YENER MÜZİK DOLU BİR ” GECE ” YAŞATTI !
 
ERDEM YENER YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KONSERİNİ VERDİ! 
 
 
Üç buçuk yıl ara verdiği müzik hayatına ve sahnelere kaldığı yerden devam eden Erdem Yener, 30 Kasım Çarşamba akşamı Garaj İstanbul Sahnesi’nde ikinci stüdyo albümü “Çıplak”ın ilk konserini alkışlar eşliğinde gerçekleştirdi. 
 
Sahnede kendisine yaylı grubunun eşlik etmesi ile Ahh isimli şarkısını seslendiren Erdem Yener, dinleyicilerden büyük alkış aldı. 
Erdem Yener sahnelere geri döndü…
 
Uzun bir süre ara verdiği sahnelere muhteşem bir albüm ve Garaj İstanbul’da verdiği konser ile geri dönen sanatçı : ” Burada olmak çok keyif verici. Sonunda sahnelere geri dönük. ” cümleleri ile duygularını dile getirdi.
Müzik ve eğlence dolu konserde Ali Sunal, İrem Sak, Özge Borak, Alper Kul, Onur Buldu, Onut Atilla, Burak Topaloğlu, Pelin Öztekin ve nişanlısı Kıvanç Baran Arslan, Uğur Bilgin, Aziz Aslan, Eypio Grubu, Vildan Atasever, Emre Kaya ve Janset gibi isimlerde Erdem Yener’i dinlemeye gelenler arasındaydı.
 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys