İZMİR’DE AYDIN KURTOĞLU İZDİHAMI !

Ara 1 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Yazılı Basın • 3811 görüntüleme • Yorum yok İZMİR’DE AYDIN KURTOĞLU İZDİHAMI !


İZMİR’DE AYDIN KURTOĞLU İZDİHAMI ! 
Türk pop müziğinin yükselen yıldızı Aydın Kurtoğlu, mini konser ve imza günü kapsamında İzmir’li hayranları ile buluştu.
Sanatçı İzmir Optimum Outlet Avm’de Yak, Hayırlı Günler, Köle gibi en sevilen şarkılarını sevenleri ile hep birlikte seslendirdi.
” İzmir’den Cem Belevi’ye kocaman selamlar. ”
Birbirlerini destekleyen son dönem jenerasyonunun örneklerine bir yenisi eklenen konserde Aydın Kurtoğlu, sahneden çektiği ” İzmir’den Cem Belevi’ye kocaman selamlar ” videosunu sosyal medya hesabında paylaştı ve Cem Belevi’de akabinde ” Benden de İzmir’e çok selam Aydıncım. Harikasınız. ” şeklinde karşılık verdi.
İzmir’de hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan Kurtoğlu, yeni çıkaracağı projesinin çalışmalarına devam ederken bir yandan da konserlerine 2 Aralık’ta İstanbul Ataşehir Shot’ta devam edecek.
aydinkurtogluegemenlik aydinkurtogluhaberekspress aydinkurtogluistanbulgazetesi aydinkurtoglukorkusuz aydinkurtoglumilliyetege aydinkurtoglupostaege aydinkurtoglutakvim aydinkurtogluyeniasir

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys