ERDEM YENER FAVORİ VE BIYIĞIYLA MERAK UYANDIRDI!

Mar 12 • Bültenler, Erdem Yener Bültenleri, Erdem Yener Haberleri, Erdem Yener Küpürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2107 görüntüleme • Yorum yok ERDEM YENER FAVORİ VE BIYIĞIYLA MERAK UYANDIRDI!

ERDEM YENER FAVORİ VE BIYIĞIYLA MERAK UYANDIRDI!

Başarılı sanatçı Erdem Yener, 15 Mart’ta yayınlayacağı Film Olmuş Şarkılar isimli yeni projesi için kamera karşısına geçerek tarzını tamamen değiştirdi ve yeni haliyle görenleri şaşırttı.

Yeşilçam jönlerini aratmayan stili ile hayranlarını heyecanlandıran ve meraklandıran Erdem Yener, yılın en önemli projelerinden biri olmaya aday konseptini çok yakında sevenleriyle buluşturacak olmanın heyecanı içerisinde.

Projenin ilk teklisinin klibine konuk olan İzzet Öz’le röportaj gerçekleştiren ve röportajın kısa versiyonunu sosyal medya hesabı ile YouTube kanalından paylaşan Erdem Yener, hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys