SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA’DAN KARDEŞLİK KONSERİ !

Eyl 5 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1280 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA’DAN KARDEŞLİK KONSERİ !


 
SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA’DAN KARDEŞLİK KONSERİ !
 
12 EYLÜL’DE İLK DEFA TÜRKİYE’DE !
Balkanların sevilen yorumcusu Suzan Kardeş, geleneksel Balkan müziğinin en önemli temsilcilerinden Bosna – Hersek’li Divanhana Grubu ile birlikte Türkiye’de ilk defa 12 Eylül akşamı kardeşlik konseri verecek.
” Kardeş ” ismini verdikleri bir albüme imza atan Suzan Kardeş ve Divanhana, Nisan ayında Sarajevo, Tuzla ve Zenica‘da verdikleri ve büyük ilgi gören konserlerin ardından, 12 Eylül’de Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde kardeş buluşması gerçekleştirecekler ve ilk defa İstanbul’da sahne alacakar. 
 
Sevdalinka şarkıları ile Türk Sanat Müziği şarkılarının birlikte seslendirileceği gecede, birlik ve kardeşlik mesajı verilecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys