FİLM OLMUŞ ŞARKILAR’IN BEŞİNCİ SINGLE’I YAYINDA!

Ağu 15 • Bültenler, Erdem Yener Bültenleri, Erdem Yener Haberleri, Erdem Yener Küpürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1056 görüntüleme • Yorum yok FİLM OLMUŞ ŞARKILAR’IN BEŞİNCİ SINGLE’I YAYINDA!

FİLM OLMUŞ ŞARKILAR’IN BEŞİNCİ SINGLE’I YAYINDA!

ERDEM YENER’DEN YEPYENİ SINGLE: KAN VE GÜL!

Film Olmuş Şarkılar isimli projesi ile her ay dinleyicilerine Türk sinema dünyasında yer etmiş şarkıların yeniden yorumu ve düzenlemesiyle sürpriz yapan Erdem Yener, projenin beşinci teklisi olan Kan ve Gül’ü yayınladı.

Söz ve müziği İskender Doğan’a ait olan eser Erdem Yener’in kendine has yorumu ve yeniden düzenlemesi ile bir kez daha hayat buldu. Prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği ”Film Olmuş Şarkılar” projesinin beşinci teklisinin düzenlemesini Erdem Yener ve Gürkan Bozacı birlikte üstleniyor.

Kan ve Gül klibi, 1970’ler televizyon müzik programlarına gönderme yapacak şekilde, siyah beyaz olarak çekildi. Klipte, program sunumunda Türk radyo televizyon tarihinin değerli yapımcı ve sunucularından İzzet Öz, Erdem Yener’e konuk olarak eşlik etti.

Film Olmuş Şarkılar projesinin beşinci teklisi ”Kan ve Gül” klibi Erdem Yener’in kendi müzik yapım şirketi Pop Rock Mahsülleri Ofisi (PRMO) etiketiyle Erdem Yener Youtube kanalında izleyicisiyle buluştu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys