AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN MUHTEŞEM SAHNE PERFORMANSI !

Ara 5 • Ayşegül Aldinç, Ayşegül Aldinç Haberleri, Ayşegül Aldinç Küpürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3621 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN MUHTEŞEM SAHNE PERFORMANSI !

AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN MUHTEŞEM SAHNE PERFORMANSI ! 
Ayşegül Aldinç, eşsiz yorumu ve muhteşem sahne performansıyla geçtiğimiz akşamı Garaj İstanbul Sahnesi’nde eğlence ve müzik dolu bir konsere imza attı.
Sahnede Sek’iz albümünde bulunan şarkılarının yanı sıra O Kız, Alimallah, Beni Hatırla gibi sevilen  şarkılarını da seslendiren sanatçı, sahne enerjisiyle konsere gelen müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Son albümünde bulunan Seni Sevmek Var Ya şarkısını sahnede Eflatun ile birlikte  seslendirdi.
Sek’iz albümünün üçüncü video klibi için hazırlıklarına başlayan Aldinç, konserlerine ve imza günlerine de ara vermeden devam ediyor.
Aysegul Aldinc
aysegul-aldinc-basindan-haberler-2 aysegul-aldinc-basindan-haberler-3 aysegul-aldinc-basindan-haberler-4 aysegul-aldinc-basindan-haberler-5 aysegul-aldinc-basindan-haberler

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys