‘BURSA’ TÜRKİYE’NİN MÜZİKALİYLE BULUŞTU! ‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’ MÜZİKALİ BURSA’DA BÜYÜK İLGİYLE KARŞILANDI!

Eyl 10 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1960 görüntüleme • Yorum yok ‘BURSA’ TÜRKİYE’NİN MÜZİKALİYLE BULUŞTU! ‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’ MÜZİKALİ BURSA’DA BÜYÜK İLGİYLE KARŞILANDI!

BURSA‘ TÜRKİYE’NİN  MÜZİKALİYLE  BULUŞTU!
 
‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’ MÜZİKALİ BURSA’DA BÜYÜK İLGİYLE KARŞILANDI!
Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ yaz turnesi kapsamında Antalya, Alanya, Bodrum, Kuşadası, Çeşme, Ayvalık ve Altınoluk’ta izleyiciyle buluştu.Turne kapsamında geçtiğimiz akşam Bursa‘da izleyicisiyle buluşan müzikal büyük bir ilgiyle karşılandı.
Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ve bir sanatçının bestelerinden oluşan şarkıları 80’lerde yaşanan özlediğimiz aşk hikayesiyle sahneleyen ekip, Bursa izleyicisine yazın son demlerinde Yeşilçam esintisi yaşatarak herkesin yüzünde tatlı bir tebessüm bıraktı.
Selami Şahin’in unutulmaz besteleri eşliğinde sahnelenen müzikal, izleyicileri geçmişe doğru bir yolculuğa götürerek tam not aldı ve ayakta alkışlandı.
Turne boyunca gittikleri her şehirde karşılaştıkları yoğun ilgi ve sevgiden hissettikleri güzel duyguları her fırsatta dile getiren oyuncu kadrosu da,
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yaşayan bir efsanenin müzikalini yapmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.
Başrollerini Toprak Sağlam ve Lider Şahin’in paylaştığı müzikalde Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı gibi güçlü oyuncu kadrosu ile unutulmaz bir performans sergilendi.
Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’; turne kapsamında 13 Eylül’de İzmir Enternasyonal Fuarı’nda izleyicisiyle buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys