DEMİR DEMİRKAN’DAN İSTANBUL’DA MUHTEŞEM FİNAL!

Eki 28 • Bültenler, Demir Demirkan Bültenler, Demir Demirkan Haberler, Demir Demirkan Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1543 görüntüleme • Yorum yok DEMİR DEMİRKAN’DAN İSTANBUL’DA MUHTEŞEM FİNAL!

DEMİR DEMİRKAN’DAN İSTANBUL’DA MUHTEŞEM FİNAL!

DEMİR DEMİRKAN KADIKÖY’DE TARİH YAZDI!

“Aşık Veysel’i 125. doğum gününde anıyoruz.”

Türk rock müziğin önemli isimlerinden Demir Demirkan, ”2004 İstanbul” albümünün 15. yılı dolayısıyla Ekim ayında çıktığı turnesini İstanbul’da muhteşem bir finalle tamamladı.

Geçtiğimiz akşam turnenin son konserini Moda Kayıkhane sahnesinde gerçekleştiren sanatçı, güçlü performansı ve unutulmaz şarkılarını İstanbullu hayranlarıyla buluşturarak özlem giderdi.

“Aşık Veysel’i 125. doğum gününde anıyoruz.”

Turne boyunca gittiği her şehirde büyük izler bırakan Demir Demirkan, turnenin son ayağında kendisini karşılayan kalabalığa karşı duygularını şu sözlerle dile getirdi: “ 2004 İstanbul albümü turnesinin bugün son konserindeyiz. Her şehirde çok güzel bir ilgi vardı, çok teşekkür ederim. Yeni bir şarkımız yayınlanacak. Şubat ayında turnenin ikinci ayağını yapacağız. Bugün Aşık Veysel’in 125. doğum günü. Her konserimizde bu eserini çalıyoruz. Bugün Aşık Veysel’i bu şarkıyla anıyoruz. ” sözleriyle “Gündüz Gece” şarkısını seslendirdi.

Yakın zaman sonra yeni teklisini sevenleriyle buluşturacak olan sanatçı, proje çıkışı sonrası turnenin ikinci ayağı ile Türkiye’nin birçok noktasında performans sergileyecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys