SERDAR ASLAN’A KLİBİNDE ÜNLÜ OYUNCU ‘İPEK KARAPINAR’ EŞLİK ETTİ!..

Eyl 10 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Serdar Aslan Bültenler, Serdar Aslan Haberler, Serdar Aslan Küpürler, Yazılı Basın • 2235 görüntüleme • Yorum yok SERDAR ASLAN’A KLİBİNDE ÜNLÜ OYUNCU ‘İPEK KARAPINAR’ EŞLİK ETTİ!..

BU KEZ SIRA BENDE! BU ŞARKIYI KENDİM İÇİN BEKLETMİŞTİM !

SERDAR ASLAN’A KLİBİNDE ÜNLÜ OYUNCU ‘İPEK KARAPINAR’ EŞLİK ETTİ!

 

Müzik sektörüne kazandırdığı hit şarkılardan tanıdığımız söz yazarı ve besteci Serdar Aslan, kendisi için hazırladığı ilk şarkısı “Aşkından Bir Anı Tut” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Sözü ve müziği Serdar Aslan imzası taşıyan şarkının düzenlemesini Serkan Ölçer yaptı. Serdar Aslan bu projesinde;  Volkan Öktem, Eylem Pelit, Tunç Çakır gibi müzik dünyasının önemli isimleriyle beraber çalıştı. Serdar Aslan’a Aşkından Bir Anı Tut şarkısının klibinde ise ünlü oyuncu İpek Karapınar eşlik etti.

Serdar Aslan “Aşkından Bir Anı Tut” şarkısıyla ilgili duygularını ise şöyle dile getirdi; “2013 yılında yazdığım bir dörtlük, uzun zaman aralıklarıyla üzerinde çalışmam suretiyle 2015 yılında bir şarkıya dönüştü. Yazarken hüzünlü başlayıp, sonunda mutlu biten şarkı bu 3 yıl içerisinde hem özel hem de müzikal hayatımdaki değişimlerin etkisiyle sanki o dönemin aynası gibi…”

Gökhan Tepe’nin seslendirdiği ve yayınlanan ilk şarkısı olan ‘Çok Özlüyorum Seni’ ile hayallerinin gerçekleşmesinin mümkün olduğunun farkına varan ve müzik hayatının en önemli motivasyonunun bu farkındalık olduğuna inanan Serdar Aslan, bu motivasyonla daha da büyüttüğü hayallerinin peşinden gitmeye devam ediyor.

Serdar Aslan; Gökhan Tepe, Gökhan Türkmen, Hakkı Yalçın, Ayla Çelik, Funda Arar, Şebnem Sungur, Zafer Aslan, Suzan Kardeş, Emre Kınay, Keremcem, Beyazıt Öztürk, Nadide Sultan gibi sektörün önemli isimleriyle sayısız projeye imza attı.

Serdar Aslan’ın yeni şarkısı “Aşkından Bir Anı Tut” GTR Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında!

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys