THE RINGO JETS YENİ ALBÜMÜNÜ İLLÜSTRASYONLARLA ANLATIYOR !

Ara 7 • Bültenler, Haberler • 1699 görüntüleme • Yorum yok THE RINGO JETS YENİ ALBÜMÜNÜ İLLÜSTRASYONLARLA ANLATIYOR !


THE RINGO JETS YENİ ALBÜMÜNÜ İLLÜSTRASYONLARLA ANLATIYOR !
 
ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK MÜZİK İLE BULUŞURSA !
 
THE RINGO JETS 12 ARALIK’TA BABYLON SAHNESİ’NDE !


Çiğ garage sound’larıyla sahalara geri dönen The Ringo Jets, 14 Aralık’ta tüm dijital platformlarda Tantana Records etiketiyle yayınlanacak olan yeni albümleri ‘’ Open Sesame’’nin ilk konserini 12 Aralık’ta Babylon Bomonti’’de gerçekleştirecek. 

10 şarkıya 10 illüstrasyon ! 

Albümdeki 10 şarkı için hazırlanan 10 illüstrasyonun yer alacağı arttırılmış gerçeklik sergisi “The Ringo Jets ‘Open Sesame’ Collective Exhibition Augmented by VAMK” 4-16 Aralık arasında Babylon Bomonti’de açıldı.

Artırılmış gerçeklik tekniği ile zenginleştirilen tasarımlar Artivive uygulaması kullanılan telefonlarla ziyaret edilebilecek. Sergi katılımcıları ise The Ringo Jets’in 12 Aralık Babylon Bomonti konseri için biletlerini %50 indirim ile alabilecek. 

Uzun zamandır beklenen ikinci albümlerinden şimdiye kadar üç tekli paylaşan grup (“Full Stash”, “The Baba” ve “Spiral”) yeni albümleri “Open Sesame”de, etkileyici garage sound’larından taviz vermeden kişisel ilgi alanlarına giren soul, funk, R’n’B ile flört eden, psychedelia’ya göz kırpan yeni müzikal keşiflere açılıyor.

Bilgi: 

2012’de İstanbul’da kurulan The Ringo Jets, eksiksiz rock’n roll sound’larıyla kendi nesillerinin ruh haline tercüman oluyor. Hızlı çıkışlarıyla Primavera Sound, Transmusicales gibi büyük sahnelerde yer alan üçlü; 2014’te kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerini Tantana Records etiketiyle yayımlamış, bu ilk albümü “Evil Eye” 45’likleri (2015) ve Paris’te kaydettikleri “Quatre” EP’si (2016) takip etmişti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys