GÖKHAN TÜRKMEN : ” ÇOCUK RUHUMU KAYBETMEDEN BABA OLMAK İSTEDİM.”

Tem 4 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 12215 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN : ” ÇOCUK RUHUMU KAYBETMEDEN BABA OLMAK İSTEDİM.”

 

GÖKHAN TÜRKMEN : ” ÇOCUK RUHUMU KAYBETMEDEN BABA OLMAK İSTEDİM.”

Farklı tarzı ve müziği ile kendisini sürekli yenileyen başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, Anne Bebek dergisi Temmuz sayısına kızları; Nil Rona ve Leyla Ada ile Şahver Koçulu’nun objektifine poz verdi.

” Farklı bir yol ikinci çocuk. ” 

Kızları Nil Rona ve Leyda Ada’nın aralarındaki yaş farkının az olması ile ilgili : ” Birinci çocuk, anne baba etrafında, sadece onunla ilgilenildiğini görerek büyüyor. İkinci çocukta evde bir bebek var onu görüyor. Anne babasının kendisinin dışında başka birisiyle daha ilgilendiğini görüyor. Bu yüzden farklı bir yol ikinci çocuk. ” şeklinde cevap veren Türkmen, ablasının ve erken yaşta çalışmaya başlamasının olgunlaşmasında etkisi olduğunu söylüyor.

” Kırkımda delirmezsem iyidir ” 

Gökhan Türkmen Leyla Ada’nın doğumu ile dört kişilik olan ailesi ile ilgili : ”  Bir erkek çocuğunun başına gelebilecek en güzel şey ablası olması. Bu bağlamda da ikinci çocuk erkek olsun diye gönlümden geçmişti. Kızım olduğu için de çok mutluyum elbette. Çok şükür ikisi de sağlıklı bireyler. Bakalım üç kadın ile ev nasıl olacak? Kırkımda delirmezsem iyidir. ” açıklamalarında bulundu.
” Sevdiğim iş için yirmi yıl çalıştım. ” 

Başarılı sanatçı : ” Sevdiğimiz işi yaparak büyümüşüz. Çok şanslıyız ama etrafımızdaki insanlara da şunu dedirtmem: “Oh valla ne güzel iş yapıyorsunuz. Hem para kazanıyorsun hem de sevdiğin işi yapıyorsun.” E o zaman sen de sevdiğin işi seç, yap. Ben sevdiğim işi bir anda yapmaya başlamadım ki sevdiğim iş için yirmi yıl çabaladım. ” sözleri ile bu noktaya gelebilmek için çok çalıştığını da dile getirdi.

“Evlenip çocuk yapalım mı?”

Gökhan Türkmen eşi Sinem Türkmen’e  “Evlenip çocuk yapalım mı?”  diyerek evlenme teklifini uzun bir aradan sonra bir araya geldiğinde teklif etti . ”Sonrasında bunun bir Ritüel olmasından dolayı yapmam gereken evlilik teklifini de bir fotoğraf çekimi sırasında yaptım. Benim üzerimde damatlık, Sinem’in üzerinde de gelinlik vardı. Ben de o sırada evlenme teklifimi etmiştim. ” diyerek evlilik teklifi anısını dile getirdi.

Röportajın tamamını Anne Bebek dergisinde bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys