ÖZGÜN’LE SENFONİ ORKESTRASI EŞLİĞİNDE GÖRKEMLİ BİR YILBAŞI GECESİ!

Oca 2 • Bültenler, Haberler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri • 708 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN’LE SENFONİ ORKESTRASI EŞLİĞİNDE GÖRKEMLİ BİR YILBAŞI GECESİ!

ÖZGüN’LE SENFONİ ORKESTRASI EŞLİĞİNDE GÖRKEMLİ BİR YILBAŞI GECESİ!
ÖZGÜN ANTALYALILARI COŞTURDU!

2018 yılında yayınlamış olduğu teklileri ile adından sıkça söz ettiren Özgün, yeni yıla yeni şarkısını paylaşacak olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde girdi.
Özgün, 2019’un hit’i olacak yeni şarkısını sevenleriyle paylaşmasına sayılı günler kala bu güzel heyecanını yılbaşı gecesinde Antalyalılar ile paylaştı.

Yeni yılda Antalya Rixos Premium Belek’te sahne alan başarılı sanatçı bu özel gecenin ilk bölümünde sahnede Senfoni Orkestrası’na eşlik etti. İlk defa bir pop müzik sanatçısının Senfoni Orkestrası ile sahnede olduğu gecede unutulmaz dakikalar yaşandı.
Sahnenin ikinci bölümünde hazırlamış olduğu eğlenceli repertuvarı eşliğinde hayranlarını coşturan Özgün gece boyunca hem eğlendi hem eğlendirdi.
Görkemli bir gece eşliğinde 2018’i uğurlayan Özgün gece boyunca sevenleriyle güzel dileklerini paylaşmayı da ihmal etmeyerek;
”Bu sene çocuklarımızın güleceği, sağlıklı, huzurlu bir yıl olsun. Onlar iyi olsun, sağlıklı olsun, bizden daha mutlusu olamaz. Herkese iyi seneler dilerim” dedi.

Özgün, yeni şarkısı ”Aşık”ı çok yakında sevenleriyle buluşturacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys